• Русский
  • Українська

Підсумки роботи у 2016/2017 навчальному році

Профілактична робота в школах у 2016/2017 навчальному році завершена. Наші результати: 29500 дітей на лекціях (у минулому навчальному році - 14 000), 890 лекцій!
Дякуємо лекторам та усім, хто допомагав у роботі протягом цих місяців. Завдяки вашій підтримці все це стає можливим.
І ось що пишуть діти після наших лекцій:
 
Мне очень понравилось, я узнала много нового! Спасибо вам большое. Я бы очень хотела, чтобы такие лекции проводили взрослым людям. На работах. Я обязательно расскажу это все родителям! Было очень познавательно!
(Анастасия Г.)
 
Я дізналась багато цікавого! Ще мене ця лекція врятувала! Коли виросту, я хотіла спробувати енергетик, бо думала, що він корисний. А зараз я зрозуміла, з чого він складається, і не хочу! Велике дякую!
(Поліна, 10 років)
 
Наркотики разрушают организм человека. Если кто-то будет меня звать курить, я буду вспоминать этот урок.
(Александр, 10 лет)
 
Эти знания пригодятся в жизни тем, что ты не оступишься и поможешь другим не оступиться. Такие лекции нужны, чтобы помочь детям не наступать на кривую дорожку наркотиков.
(без подписи)
 
Хороший рассказ, помог понять суть, немного помог бросить курить.
(Женя, 14 лет)
 
Я считаю, что лекция очень полезная!!! Такую информацию мы вряд ли бы узнали от знакомых или родственников. Лектор подробно рисовала все на доске и мы разобрали эту тему очень быстро и понятно.
(Лиза, 11 лет)
Бажаєте, щоб діти у вашій школі також дізналися правду про наркотики і зробили вибір на користь здорового життя - домовтеся про проведення лекцій:
(057)714-31-77
fondnn.ukr@gmail.com